Žaluzie FOK

Lamelová žaluzie PAL/PML

Žaluzie v sobě spojuje klasickou eleganci s jednoduchostí. Je praktickým prvkem v obývacích místnostech, ložnicích, pracovnách i kancelářích. Umožňuje regulovat intenzitu a směr přicházejícího světla. Díky své konstrukci je vhodná pro použití ve všech místnostech.

Komfortní ovládání

  • Lamely je možno naklápět jednoduchým posunutím jezdce.
  • Posuvný jezdec může být umístěn v jakékoliv výšce na postranní liště.
  • Žaluzie VELUX ovládáte jednoduše pomocí spodní lišty.
  • Boční vodicí lišty zabraňují prověšení lamel žaluzie.

Venkovní markýza MHL/MAL/MIE

Nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností. Je ideálním řešením právě pro ty místnosti, ve kterých je potřeba snížit množství prostupujícího tepla, a přesto neomezit možnost výhledu. Markýza může být kombinována se zastiňovacími doplňky v interiéru.

Použití
Křídlo okna otočíme a markýzu nasuneme do háčků na křídle. Zavřením křídla je markýza uvedena do funkční polohy.

Rolety a žaluzie pro všechny typy střešních oken

Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru jeho osobitý charakter. Stejně tak u střešních oken dokáží rolety hotový zázrak. Najdete je v různém provedení, v široké barevné škále, se vzory i bez. S nimi bude mít vaše podkroví ten správný šmrnc. Kromě toho jsou rolety do střešních oken velmi praktické, protože vpustí do místnosti jen tolik slunečních paprsků, kolik právě chcete.

Sítě proti hmyzu

S použitím originální sítě proti hmyzu VELUX můžete klidně spát i při otevřeném okně. Síť ladí s jakýmkoliv interiérem a pokud ji nepoužíváte, zůstane navinuta v horní hliníkové liště. Vodicí lišty a těsnění v dolní části sítě zabraňují vlétnutí hmyzu.
Střešní okno může být otevřeno i při stažené síti proti hmyzu.

Barvy a dekory

V naší široké nabídce různých barev a dekorů doplňků ke střešním oknům si určitě vyberete i Vy.